Hakkımızda
Turkiye Konaklama ve Hizmet Sektörü

ENTA A.Ş., 1986 yılında Türkiye’de Electrolux Profesyonel Ekipmanları’ nı kuran ilk firma olan Günaş A.Ş.’ nin kurucuları tarafından kurulmuş bir firmadır.

1994-1995 yıllarında Electrolux, Günaş Taahhüt ve Ticaret A.Ş.’ yi satın almıştır.

ENTA A.Ş. 2000 yılından beri Dometic ( Electrolux ) Lodging bölümünün (Minibar, Minikasa, Şarap Dolabları) genel temsilciliğini yapmaktadır.

ENTA A.Ş. halen Dometic firmasının Türkiye, Türki Cumhuriyetler, Kıbrıs genel distribütörlüğünü ve ayrıca Aliseo firmasının temsilciliğini sürdürmektedir.

ENTA A.Ş’ nin kurucuları 25 yıldır otelcilik sektöründe tedarikçi olarak faaliyetlerini sürdürmektedirler.

Dometic ve Aliseo firmaları Alman ve İsveç kökenli firmalardır. Her iki firmanın da üretim merkezleri Almanya’dadır.

Dometic, Minibar ve Minikasa üretiminde kendi sektöründe dünyanın 1 numaralı firmasıdır. 1986 yılında Günaş – Electrolux adı altında sattığımız rünlerin şu anda ENTA A.Ş OLARAK Dometic markası altında satış ve pazarlama faaliyetini yürütmekteyiz.

Aynı şekilde Aliseo da bir Alman firmasıdır ve üretim merkezi Almanya’dır. ENTA A.Ş olarak uzun yıllardır Aliseo firmasının ürünlerinin de satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

- Hotel ekipmanları, minibar, minikasa, şarap dolabı
- Banyo ekipmanları, ayna, saç kurutma, havlu askısı v.b. banyo aksesuarları
- Hastane ekipmanları; ilaç ve kan dolabı, organ saklama ve taşıma kutuları
- Endüstriyel Mutfak ve Çamaşırhane
- Mutfak Operasyon Ekipmanları

 
Dometic Aliseo The Certification Body of PUG - Cert Berlin Declaration Conformity Certifite of Registration - EMAS Hipro Vision Hipro 6000 MD 361 L Kasa Phoenix R Saç Kurutma